Juki LBH-1790S

Juki LBH-1790S
 • Juki LBH-1790S

Juki LBH-1790S

Cena na telefon
12 414-13-04
 • Kod produktu: JukiLBH-1790S
 • Marka: Juki

Sterowana elektronicznie dziurkarka bieliźniana, wyposażona w silnik servo wbudowany w główkę maszyny, łącząca wysoką produktywność z idealną jakością szwu. Jest to maszyna 2-nitkowa, szyjąca ściegiem stębnowym, prędkość szycia do 4200 ściegów/min. Silniki krokowe, sterują oddzielnie poszczególnymi mechanizmami maszyny.
W standardowej konfiguracji maszyna dostarczana jest z już zaprogramowanymi 30 wzorami odszyć dziurek, jednakże jej pamięć zdolna jest pomieścić aż 99 szablonów. Wzór dziurki, jak i wiele innych informacji - numer wzoru, kształty szwów, itd. - wprowadza się poprzez wielofunkcyjny panel operacyjny, obsługiwany za pomocą klawiszy z piktogramami. Operator nie jest więc zmuszony do nauki skomplikowanych komend, ale posługuje się łatwymi do zapamiętania ikonkami.

Maszyna posiada elektroniczny system kontroli naprężenia nici. Naprężenie nici igłowej przy szyciu równoległym i w sekcjach ryglowania dziurki może być kontrolowane osobno, dzięki wprowadzonym i zapisanym w pamięci maszyny różnym warunkom szycia (typ nici, typ materiału, prędkość szycia, itp.). Maszyna może zmieniać naprężenie nici w igle w czasie szycia równoległego, bądź w sekcjach ryglowania, w celu uzyskania jak najlepszego kształtu dziurki. Opcja ta pozwala też uniknąć zerwania nici. Naprężenie nici w igle uaktywnia się na początku i końcu operacji szycia. Zapobiega to wywleczeniu się nici z igły oraz strzępieniu się nici, co zdarza się na początku szycia.

Istnieje możliwość wykonania dziurki w podwójnym cyklu odszycia wraz ze wstępnym przeszyciem wzmacniającym, dzięki czemu uzyskuje się piękne dziurki, zwłaszcza przy materiałach elastycznych - dzianinie. Ponieważ nić wzmacniająca wplatana jest idealnie, nigdy nie wystaje ona poza odszycie dziurki. Przeszycie wzmacniające może być wykonane nawet w 9 okrążeniach. Dla ściegu podwójnego pomija się sekcję ryglowania, a ścieg równoległy odszywa się dwa razy. Zapobiega to nadmiernemu ściśnięciu sekcji rygla dziurki. Do pierwszego i drugiego okrążenia szycia, można użyć dwóch różnych szerokości ściegu.

W maszynie zastosowano też nowy model mechanizmu obcinania nici bębenka, który pozostawia krótszy koniec nici na materiale. Ponadto maszyna generuje rygiel na końcu szycia, w ten sposób zapobiegając rozwiązywaniu się zakończenia szwu. Można ustawić funkcję powolnego startu, liczbę ściegów oraz prędkość szycia na rozpoczęciu, dzięki temu nić nie wysuwa się z igły (dla pierwszych 5 ściegów, można ustawić prędkość na ścieg-po-ściegu)
Maszyna wyposażona jest w funkcję wielokrotnego opuszczania noża, dzięki której nie ma potrzeby zmiany noża przy zmianie wielkości dziurki. W przypadku częstych zmian, przy produkcji o małych nakładach oraz w czasie cyklu szycia dziurek o różnych wielkościach, liczba opuszczeń noża ustawiana jest automatycznie w zależności od wielkości dziurki. Mechanizm noża o dwuczynnościowym solenoidzie jest wolny od błędów przy opuszczaniu / powracaniu noża. Dodatkowo można zmienić nacisk noża w zależności od szytego materiału. Nóż obsługuje odszycia w zakresie od 41 do 70 mm długości (opcjonalnie). Mechanizm obsługujący odszycie o długości do 120 mm, jako maksimum, jest dostępny na zamówienie. Przy użyciu takiego mechanizmu odszywać można dziurki np. w pasach fotelików transportowych dla dzieci.
Istnieje możliwość programowania cyklu odszywanych wzorów dziurek. Można wprowadzić 20 różnych programów, a w każdym programie 15 różnych wzorów.

 • Janome
 • Juki
 • Elna
 • Toyota
 • Merrylock
 • Comel
 • Siruba
 • Jack
 • Necchi
 • Fiskars
 • Brother

Informacje

Kup online

Sprzedajemy na

Dane kontaktowe

Firma Handlowo Usługowa "Mega"
ul. Na Szaniec 19, 31-559 Kraków

tel. 12 414-13-04
fax 12 414-10-54
biuro@mega-maszyny.pl

Otwarte PN.-PT.: 8.00 - 16.00
Mapa dojazdufbZnajdź nas na facebooku

2016 © mega-maszyny.pl - Maszyny do szycia Janome, Juki, Elna, Toyota
Wykonanie: DWART Damian Siwek